Конопатка
Традиційний спосіб утеплення зрубу, щоб збільшити температуру в приміщеннях без дивовижних витрат на опалення. Це досить складний процес ущільнення зазорів між брусами і колодами, який виконується вручну. Утеплювач, який використовується для ущільнення, повинен однаково виступати з обох боків. Матеріал укладається волокнами поперек пазів і за допомогою спеціальних лопаток щільно забивається у зазори. Таку роботу слід доручити фахівцеві, оскільки неправильна конопатка однієї стіни може закінчитися перекосом всього зрубу. Для досягнення максимального ефекту конопатку роблять усередині та зовні дерев'яного будинку.
Шліфування
Перешкоджає старінню деревини, дозволяє повернути деревину первозданний зовнішній вигляд і виділити природний малюнок, видалити бруд, шкідливі грибки, плісняву та інші захворювання з поверхні дерев'яного будинку. Також механічне шліфування сприяє гладкості дерева, а це – найкраща основа для нанесення засобів біологічного захисту, фарби або лаку. Подібне трудомістке заняття потребує професійного підходу, відпрацьованих навичок, точності та терпіння.
Застосовуючи сучасний електроінструмент з набором шліфувальних кіл різних діаметрів та зернистості, майстри нашої компанії забезпечують рівномірне та якісне шліфування дерев'яних стін.
Герметизація
Для збереження в дерев'яному будинку особливого мікроклімату, який забезпечує прохолоду влітку та зберігає тепло в зимову холоднечу, міжвінцеві шви зрубу мають бути герметичними. Компанія «Доміна Інвест» рекомендує утеплення вашого будинку герметиками нового покоління, розробленими спеціально для деревини. Ці високоеластичні склади легко стискаються та розтягуються, завжди закриваючи зазор повністю, при цьому мають відмінну адгезію (зчеплення) з дерев'яними поверхнями.
Вони не вицвітають з часом, здатні переносити значні перепади температур, не схильні до впливу УФ-випромінювання. Крім того, шви, оброблені герметиком, виглядають красиво, і дерев'яний будинок ще довго радуватиме свого власника доглянутим виглядом.
Сервісне обслуговування дерев'яних будинків – один з найбільш важливих заходів, зневага яких коштуватиме дорого, оскільки надалі може призвести до серйозних проблем.
Залишилися питання?Напишiть нам!
Made on
Tilda